Sekafi - Zakre usług

Serwer bazy danych

Twoje dane będą przechowywane na serwerze bazy danych Firebird SQL. Postawiliśmy na ten serwer ze względu na jego możliwości – jest szybki, bezpieczny a co najważniejsze – open source’owy! Inne systemy opierające się na serwerach bazy danych używają zazwyczaj serwerów komercyjnych w wersji Express, które posiadają szereg ograniczeń, a wspieranie technologii zakupionej kilka lat wcześniej jest nieobsługiwane przez producentów, co niejednokrotnie wiąże się z aktualizacją systemów operacyjnych, wersji samych serwerów co prowadzi do wydania ogromnej ilości pieniędzy. 

Serwer, na którym oparty jest program Sekafi nie posiada takich ograniczeń przez co koszty związane z podtrzymywaniem bazy danych są praktycznie zerowe. Firebird jest open source’owym serwerem który potrafi tworzyć bazy rzędu nawet kilkuset gigabajtów i nie posiada żadnych ograniczeń do zastosowań komercyjnych. Oznacza to, że w przyszłości gdy twoja firma zacznie się rozrastać, nie będziesz musiał inwestować w rozszerzenie licencji.

Firebird może zostać zainstalowany na  platformach Windows, Linux oraz MacOS, dzięki czemu możesz jeszcze bardziej zoptymalizować i ograniczyć swoje koszty.

Newsletter