Sekafi - Zakre usług

O nas

logo_przezroczyste.png

Nasza firma powstała w 1992 roku. W pierwszych latach działalności koncentrowaliśmy się na sprzedaży i serwisie sprzętu renomowanych firm do wyposażenia sklepów. Uczestniczyliśmy w procesie wprowadzania i fiskalizacji pierwszych kas fiskalnych w Polsce. Dziś jesteśmy stabilną i prężnie działającą firmą na rynku fiskalnym.

Jesteśmy autoryzowanymi partnerami firm: Novitus, Posnet. W ofercie handlowej posiadamy sprzęty naszych partnerów oraz dodatkowo znanych i cenionych firm takich jak Zebra, Cas, Dibal. Oferujemy urządzenia najwyższej jakości takie jak kasy i drukarki fiskalne, wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych, kolektory danych oraz oprogramowanie. Czerpiemy ogromną satysfakcję z możliwości dostarczania naszym klientom niezawodnych urządzeń i narzędzi, które pomagają prowadzić działalność gospodarczą. 

Zespół naszych wykwalifikowanych specjalistów z branży IT stworzył nowatorskie oprogramowanie wspomagające rozwój działalności fiskalnej. Będąc doświadczoną firmą na tym segmencie rynku dokładnie wiedzieliśmy jakie narzędzia będą nam potrzebne, w efekcie czego powstał program Sekafi. Od wielu lat ułatwia on pracę nie tylko nam ale również innym serwisom, przedstawicielom regionalnym, a nawet producentom. Nasze autorskie oprogramowanie wykorzystują takie przedsiębiorstwa jak Posnet Polska S.A i Novitus, a także serwisy z innych branż co gwarantuje że jest to produkt niezawodny i doskonale sprawdzający się nie tylko w branży fiskalnej. 

Newsletter