Sekafi - Zakre usług

Lepsze zarządzanie

Miej pełną kontrolę nad firmą. Zarządzaj nią lepiej.

Zarządzasz serwisem specjalistycznym albo siecią serwisową? Udaje Ci się, choć z trudem, panować nad skomplikowanymi zależnościami i mnogością akcji? Reagujesz natychmiastowo na dynamicznie zmieniającą się sytuację? To nie lada sztuka, wymagająca ciągłej czujności i zaangażowania... Sęk w tym, że można to zrobić łatwiej, szybciej i efektywniej. Po prostu lepiej.

SEKAFI to system ERP, który zamienia serwis - niezależnie, czy jest to jeden punkt, czy duża sieć - w doskonale prosperujący mechanizm. Jego implementacja przynosi radykalną poprawę jakości zarządzania.

Dla przedsiębiorcy, który dotąd bazował na własnej czujności i ogromnym zaangażowaniu, SEKAFI to po prostu wybawienie - nagle odzyskuje on pełną kontrolę. Wszystko jest czytelne, precyzyjne, zawsze w zasięgu ręki. Wreszcie można zająć się rozwijaniem firmy, zamiast bezustannie "opanowywać sytuację". Dla firmy, która zdążyła już wdrożyć inny system ERP, zamiana na SEKAFI to wejście na zupełnie nowy, wyższy poziom zarządzania.

SEKAFI, będąc systemem dedykowanym dla serwisów, posiada wszystkie te funkcjonalności, które są niezbędne do prawidłowego nimi zarządzania. To oczywiste. Jednocześnie sama specyfika programu oraz rozwiązania dodatkowe, których brak w innych systemach, czynią z niego system ERP zupełnie innowacyjny. Kluczową cechą SEKAFI jest jego radykalna wprost plastyczność - program dopasowujesz do specyfiki firmy, a nie firmę do specyfiki programu. Niezależnie czym zajmuje się Twój serwis, niezależnie według jakich założeń funkcjonuje, jak wygląda jego organizacja, jak duża jest sieć dostawców i odbiorców, SEKAFI uwzględni wszystkie swoiste potrzeby. Stworzone przez nas rozwiązanie całkowicie integruje się z Twoją firmą. Na tym polega jego siła - pomimo, że jest rozwiązaniem dla wszystkich serwisów, każdorazowo, w toku prostej implementacji, staje się rozwiązaniem szytym na miarę.

Gdyby porównać system SEKAFI do innych systemów ERP dedykowanych dla serwisów... Tylko, że to nie ma sensu! SEKAFI nie bazuje na standardowych rozwiązaniach. To wynika z genezy jego powstania - od początku tworzyliśmy go w prawdziwym środowisku pracy, czyli w naszym serwisie. Nie musieliśmy wdrażać się w projekt, bo po prostu jesteśmy częścią branży i znamy ją od podszewki. Doskonale wiedzieliśmy, czego chcemy. Wiedzieliśmy też, czego potrzebuje każdy właściciel/zarządca serwisu. Celem było oprogramowanie, które uniesie ogrom wyzwań stojących przed systemem zarządzającym serwisem. Funkcjonalności i strukturę modelowaliśmy tak, by spełniały one wszystkie możliwe wymagania, a do tego testowaliśmy nasz program na żywym organizmie. SEKAFI to program, za którym stoi wieloletnia praktyka i dogłębne zrozumienie potrzeb branży, słowem: know-how. SEKAFI to program od praktyków dla praktyków.

 

Dzięki SEKAFI możesz więcej.  

Newsletter